Op zijn sterfbed vertelde de voormalige eigenaar van een vuilstort in 2020 een verhaal dat de belangstelling van de FBI wekte.
In 1975 verscheen er een zwarte limousine op de vuilstortplaats van de nu overleden Frank Cappola in New Jersey. Er zaten maffiosi in, en in de achterbak zat een stalen ton die de toen 15-jarige Coppola en zijn vader moesten begraven.
De ton bevatte volgens Coppola het lichaam van vakbondsman Jimmy Hoffa, wiens verdwijning 47 jaar geleden een van de grootste mysteries van de VS is.
Al in 1975 doorzochten FBI-agenten de vuilstort na een tip, maar er werd niets aangetroffen. Nu proberen ze het weer.
Met hulp van de maffia maakte Hoffa in de jaren 1950 en 1960 de vakbond International Brotherhood of Teamsters groot.
Meer dan een miljoen vrachtwagenchauffers waren erbij aangesloten, en het pensioenfonds financierde casino’s van de maffia in Las Vegas.